Since 1972
DONGHEE

DONGHEE Czech

Založení

Společnost DONGHEE Czech, s.r.o. sídlící v Českém Těšíně byla zapsána do obchodního rejstříku v roce 2007.

Rozloha

81 000 m2, z toho 58% zastavěná plocha

Společnost v současné době zaměstnává v jednosměnném, dvousměnném nebo třísměnném provozu 350 zaměstnanců. 53 zaměstnanců pracuje v administrativě, 282 zaměstnanců na výrobních a výrobu podporujících pozicích a 15 zaměstnanců v rezidentských pozicích.

DONGHEE Czech, s.r.o. je součástí skupiny DONGHEE Group, která se v automobilovém průmyslu propracovala na přední místo v Jihokorejské republice a získala výbornou reputaci na světovém trhu.

V současné době má společnost DONGHEE Group vícero poboček v Evropě – DONGHEE Česká republika, DONGHEE Slovenská republika. Další pobočky se nacházejí v Rusku, Turecku, Číně, USA a Koreji.

Stoprocentním vlastníkem společnosti DONGHEE Czech je společnost DONGHEE Industrial CO. Ltd se sídlem v Korejské republice.

Firma úspěšně zavedla systémy managementu kvality, environmentálního managementu a managementu bezpečnosti práce. Také byla oceněna Národní cenou kvality model Excellence. Z hlediska zákaznické spokojenosti pak je obrovským úspěchem zisk ocenění 5 star přímo od firmy Hyundai Czech.

Donghee Czech s.r.o., Průmyslová 2060, 737 01, Český Těšín       Tel. +420 552 530 111
COPYRIGHT © 2014 DONGHEE ALL RIGHTS RESERVED