Since 1972
DONGHEE

Slovo majitele

Vážení zákazníci,Donghee Czech

děkujeme za návštěvu našich stránek.

DONGHEE je společnost, která se už od svého založení v roce 1972 specializuje na výrobu automobilových dílů.

DONGHEE představuje předního výrobce náprav a jejich částí, palivových nádrží, pedálových modulů, střešních systémů a částí karosérií automobilů vyžadujících specifické nároky na životnost.

DONGHEE působí na globální bázi založením výrobních poboček v Koreji, Číně, Slovensku, České republice, Turecku a Rusku. Mimo to se skupina DONGHEE zaměřuje na výrobu dílů nezatěžujících životní prostředí, produkty z lehkých materiálů a pokrokových elektronických dílů používaných v automobilech budoucnosti, čímž si upevňuje pozici technologického leadera v automobilovém průmyslu na domácí půdě.

Automobilová technologie je humanismus, kde se díly a lidé stávají jedním. Každý díl by měl zahrnovat nejvyšší stupeň preciznosti a spolehlivosti a fungovat na nejvyšší úrovni po celou dobu jeho životnosti za jakýchkoli podmínek. S filozofií, že „neexistuje nedosáhnutelná technologie“, hledá společnost DONGHEE ideál v oblasti automobilových dílů.

DONGHEE roste jako zákaznicky orientovaná společnost, která se vždy zaměřuje na nejvyšší kvalitu a konkurenceschopnost i v případě malých dílů. Věříme, že zákazník ocení jakou cestu společnost prošla, aby byla schopná poskytovat tu nejlepší kvalitu, a proto upřímně žádáme naše partnery o podporu, abychom mohli i nadále čestně a důstojně růst.

Donghee Czech s.r.o., Průmyslová 2060, 737 01, Český Těšín       Tel. +420 552 530 111
COPYRIGHT © 2014 DONGHEE ALL RIGHTS RESERVED