Since 1972
DONGHEE

Kontakty

Lidské zdroje a personalistika

Manager lidských zdrojů
Gabriela Knoblochová
+420 552 530 130
gknoblochova@donghee.cz

Ověřování zaměstnaneckých poměrů

Junior specialista pro mzdové účetnictví
Kateřina Heczková
+420 552 530 134
kheczkova@donghee.cz

Všeobecné záležitosti

Junior specialista pro správu majetku
Jiří Kluz
+420 552 530 112
jkluz@donghee.cz

Nákup, prodej

Manager logistiky a skladu
Rostislav Szturc
+420 552 530 709
rszturc@donghee.cz

Junior specialista pro nákup a sklad
Miroslav Kudláček
+420 552 530 213
mkudlacek@donghee.cz

Management jakosti

Manažer jakosti
Marian Zoň
+420 552 530 609
mzon@donghee.cz


Řízení výroby

Senior manažer pro řízení výroby
Daniel Kula
+420 552 530 411
dkula@donghee.cz

Manager výroby
Jiří Brus
+420 552 530 409
jbrus@donghee.cz

Výrobní technologie

Senior manažer výrobních technologií
Roman Czernek
+420 552 530 309
rczernek@donghee.cz

Lakovna

Manažer lakovny
Martin Prymula
+420 552 530 510
mprymula@donghee.cz

Finance

Asistent manager pro účetnictví a finance
Daniela Szeligová
+420 552 530 233
dszeligova@donghee.cz
Donghee Czech s.r.o., Průmyslová 2060, 737 01, Český Těšín       Tel. +420 552 530 111
COPYRIGHT © 2014 DONGHEE ALL RIGHTS RESERVED